co kluci chtějí aby holka věděla o sexu ???

18. května 2008 v 11:57 |  Klukům vstup zakázán!

1. Vyžaduje předehru - po svém

Chlapi zbožňují zahřívací kolo, jen ho potřebují režírovat podle svých představ. Žádný strach, nemusíte pro jeho blaho hopsat na jídelním stole v podvazcích. Jeho vysněný scénář se může líbit i vám. A hodně. Chlapa totiž úplně nejvíc potěšíte, když mu v rámci žhavého rozjezdu předvedete smyslnou masturbaci. Nemusíte dělat nic jiného, než že sama sebe potěšíte - a necháte ho, aby se na vás díval. Lehněte si tak, aby na vás přítel dobře viděl, a laskejte se, jako by zrovna ležel někde kilometry daleko. Neschovávejte se pod peřinou, neodvracejte se od něho. Kašlete na to, jak zrovna vypadáte, a jednoduše si užívejte. Uděláte mu obrovskou radost. "Lepší začátek si ani neumím představit," potvrzuje pětadvacetiletý student Martin. Bonus pro vás: Milenec uvidí, jak se sama sebe dotýkáte a co vám dělá dobře. Můžete si být jistá, že si nově získané poznatky dobře zapamatuje a brzy je vyzkouší v praxi.

2. Nejvíc si vás vychutná ráno

Možná neskáčete radostí, když se vám těsně po probuzení dobývá pod noční košili. Rozespale mžouráte a máte pocit, že vaše rozcuchané vlasy vypadají všelijak, jen ne sexy. Jenže vašeho milence v tu chvíli nijak netrápí, jestli jste se stihla před sexem nalíčit a učesat. Jeho tělo prostě podléhá biologickému načasování. "Nejžhavější nálada přijde na muže v devět hodin ráno, kdy má nejvyšší hladinu testosteronu," vysvětluje sexuoložka Gabrielle Morrisseyová, autorka knihy Jak na to, kterou vydalo nakladatelství Ikar. S tímto názorem souhlasí třicetiletý grafik Tomáš: "Když ráno otevřu oči, nejraději bych rovnou na Moniku skočil." Když se po zadrnčení budíku cítíte hlavně rozespalá, zavelte ke společnému sprchování. Horká voda vám rozproudí krev a za chvíli budete připravená na sex.

3. Zbožňuje něžné doteky

Třeba si myslíte, že muž v posteli funguje jako ostřelovač, který chce co nejrychleji zamířit, vypálit a zmizet. Jasně, baví je žhavé rychlovky, ale potřebují i něžné mazlení. "Miluju, když mě Alice masíruje. Hlavně na chodidlech. Rozplývám se při tom blahem," přiznává pětadvacetiletý správce sítě Štěpán. Průzkumy dokazují, že některé páry se mimo ložnici skoro nedotýkají. V posteli si mlasknou sotva dva tři polibky a hurá za orgasmem. Lidé si prostě odvykli jen tak se mazlit. Že si vaše chlupatější polovička na hlazení nepotrpí? Budete se divit, jak nadšeně zareaguje, až ho začnete v posteli něžně masírovat. Jemně se ho dotýkejte po celém těle, jen intimním místům se vyhýbejte. Pak si prohoďte role. Po masáži se můžete pomilovat - anebo vedle sebe usnout.

4. Někdy prostě nemá chuť

Což neznamená, že by ho už vaše kostra nepřitahovala anebo vám zahýbal s tou blonďatou vyzáblinou, která u něho v kanceláři roznáší poštu. Často je na vině obyčejná únava. Vědci zjistili, že když se člověk v noci málo vyspí, následující večer jeho tělo vyrábí méně pohlavních hormonů. A pozor! Když se váš milenec vytasí s otřepanou výmluvou "bolí mě hlava", nepodezírejte ho, že po vás už netouží. Naopak! Bolesti hlavy těsně před sexem nebo při něm jsou způsobeny napětím svalů z velkého vzrušení a mají dokonce odborný název: koitální cefalalgie. Takže až příště váš drahý prohlásí: "Dnes večer ne," odpusťte si útok typu "Přiznej se, že někoho máš." Raději ho potěšte něžnou masáží. Za nechutí
k sexu může vězet i stres v práci, který ho může načas vyřadit z provozu.

5. Bojí se, že není dost vybavený

Většina chlapů věří, že míra vašeho uspokojení přímo souvisí s délkou jejich nástroje. Vy nejspíš víte, že na velikosti sice záleží, ale mnohem důležitější roli hraje milencova vynalézavost a výdrž. On však přesto o dostatečnosti svého erotického náčiní pochybuje. "Často mě napadá, jestli Kamile můj penis nepřipadá moc malý," připouští třiadvacetiletý kuchař Denis. "Když jsme spolu zašli do sexshopu, vybrala si obrovský vibrátor. Jen mě tím utvrdila v přesvědčení, že jí nestačím." Pro jeho obavy existuje prosté vysvětlení: váš partner netuší, jak vlastně vypadá průměrný ztopořený penis. Ve sprchách nebo na nudistické pláži určitě viděl spoustu cizích údů - jenže všechny splasklé. Postavené kopí zná jenom z pornofilmů a tam bývají obvykle k vidění samé obří kousky. Pokud ho tedy chcete potěšit, klidně jeho vztyčený stožár čas od času poctěte lichotkami typu "To je ale macek." Obrovsky mu zvednete sebevědomí.

6. Při sexu fantazíruje

Většina mužů přiznává, že se při milování vzrušují chlípnými představami. Myslí si, že vy to děláte taky, a hrozně rádi by věděli, jaký film se vám při sexu odvíjí v hlavě. Jestli ho chcete potěšit, v posteli mu pošeptejte: "Mám ti povědět, na co jsem teď myslela?" Až mu svou fantazii převyprávíte, pobídněte jeho. Pozor! Chlapi úplně nejčastěji sní o sexu ve třech, skupinovém sexu nebo lehkých sadomasochistických hrátkách, a to nejraději s nějakou úplně cizí ženou! To ale rozhodně neznamená, že ho dost nevzrušujete. "V duchu si maluju, jak mě moje holka švihá páskem přes zadek. Ve skutečnosti bych tuhle praktiku ale ani vyzkoušet nechtěl. Stačí mi jenom fantazie," ubezpečuje sedmadvacetiletý strojvedoucí Milan. Přesně tak. Erotické představy často nemají vůbec nic společného se skutečným přáním. Jestliže ale při sexu často sníte o něčem, co byste chtěla zažít i v praxi, partnerovi se určitě svěřte. Ocení, že jste mu prozradila, čím vás příště dostane na vrchol blaha. A radost budete mít oba.

7. Miluje ústní práci

Můžete mu zařídit ráj na zemi, aniž si svléknete kalhotky. Budete potřebovat tři pomůcky: své rty, jazyk a dlaň. Měla byste jen znát několik triků, které povýší průměrný orál na luxusní číslo. Tady jsou: 1. Nechte ho čekat. Navlhčete si jazykem rty a líbejte ho na vnitřní stranu stehen. Pak ho špičkou jazyka polechtejte na hrotu kopí, olizujte ho. Až když začne sténat, zahajte akci. 2. Zapojte fantazii. "Spousta žen si myslí, že stačí vzít penis do pusy a pohybovat se nahoru a dolů," poznamenává čtyřiadvacetiletý výtvarník Vojtěch. "Jenže to je nuda. Líbí se mi, když si se mnou žena různě hraje, olizuje mě, saje, mění rytmus." 3. Použijte i ruce. Muži mají rádi, když si zasunete úplně celý penis do úst. Jestli se při tom dávíte, prodlužte si pusu rukou a pumpujte dlaní stejně, jako hýbete ústy. Zrychlujte a zpomalujte. 4. Olizujte a sajte. Vezměte penis do úst a začněte sát, jako když cumláte lízátko. Jen pozor, abyste ho necucala moc silně - to by partnera mohlo bolet. A hlavně, pamatujte si, že úplně nejdůležitější pravidlo skvělého sexu zní: Dělejte jen to, co je vám příjemné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama