kluci a sex

11. května 2008 v 21:54 |  Klukům vstup zakázán!
Je ten můj dost velký?
Stejně jako ty máš starost o velikost svého zadku a prsou, kluci zase řeší svůj penis. Samozřejmě, že by své pochybnosti nikdy nepřiznali, ale můžeš si být jistá, že v šatně po fotbale po sobě tajně pokukují, aby zjistili, jak si vedou v porovnání s konkurencí. A stejně jako velikost prsou nemá žádný vliv na to, jak "dobrá" budeš, nehraje roli ani velikost penisu.
Nejsem ještě připravený
Kluk, který na to ještě není připravený... Myslíš si, že takový neexistuje? To je omyl! Hodně kluků si myslí, že se na ně v sexu zbytečně tlačí. Nejenom holky občas slýchají větu: "Jestli mě miluješ, tak se se mnou vyspi!" Ale není-li připravený, neznamená to hned, že je srab nebo že tě snad nemá rád. Je to jednoduše jenom o tom, že není "ready" - ze stejného důvodu, jako bys třeba nebyla ty.
Nakupovat kondomy je trapas
Kluci často machrují a dělají vtipy na téma kondomy (nafukují je jako balonky, atd:-), ale mají vůbec dost odvahy, aby je šli sami koupit? Často ne! A proč? Protože zeptat se na ně nebo je zaplatit u pokladny se šíleně stydí. A taky - je tolik druhů, tvarů a velikostí, že neví, pro které se rozhodnout. Pokud na to on nemá, vyprav se do lékárny či supermarketu sama. A jestli máš taky obavy, vyber si krám dál od domova. Do sexu bez kondomu se nikdy nepouštěj!
Otěhotní, i když se "neudělám"?
Pravda je, že kluci se vždycky bojí, že holka otěhotní, i když se tak třeba nechovají. Moc dobře vědí, že pokud jim "to ujede", riziko bude velké. Ani nemusí dojít přímo k ejakulaci - už během erekce se totiž na špičce penisu objeví kapka, ve které je dost semene, aby se zalidnilo malé městečko:-). Takže až se vy dva rozhodnete do toho jít, trvej určitě na tom, aby si nasadil kondom hned na začátku.
Nebude mít víc zkušeností než já?
Jasně, že kluci se rádi chlubí tím, kolik holek už měli, ale obvykle platí, že "skutek utek'". Když přijde na věc a máte se třeba jen políbit (nebo nedej bože i něco víc...), není to pro něj ve většině případů tak jednoduché. Neznamená to, že se mu nelíbíš, jenom ho děsí, že budeš vědět (umět) víc než on - a to je pro kluky noční můra.
Zvládnu to?
Jestli si myslíš, že se kluci narodili s tím, že hned vědí, jak na věc, tak to jsi na omylu. Ačkoli by to nikdy nepřipustili, musí se pořád učit. Každý druhý kluk se bojí, že už jenom při líbání bude dělat všechno špatně.
Má strach, že řekneš svým kámoškám, a to znamená vlastně celé škole:-), jak nemožný je. Takže, když mu to všechno půjde dobře, určitě mu to nezapomeň říct! Taky by se ti přece líbilo, kdyby ti někdo polichotil, jak úžasně líbáš, nebo ne?
Vypadá moje "nádobíčko" normálně?
Kluci, stejně jako holky, mají pohlaví různých velikostí a tvarů a stejně tak se bojí, jestli je u nich všechno v pořádku. Ujištění pro začátečníky: žádné "normální" neexistuje! Levé varle může klidně viset nepatrně níž než pravé, některé penisy směřují přímo dolů, jiné zas doprava nebo doleva. Vše je dovoleno:-).
Je to O.K., když se mi zdají erotické sny?
Jasně! To je úplně normální. Dospělým chlapům se taky zdají erotické sny. Během takového neuvěřitelně vzrušujícího snění dojde často (zejména u mladších kluků) i k ejakulaci (úniku semene). Pak se většinou vzbudí, protože mají mokré pyžamo:-).
Takže pohov!
* strach z obřích zkušeností toho druhého máte vždycky oba
* na sexu s kondomem trvej za všech okolností
* ty se nervuješ, že nemáš dost velká prsa, on zas, že má malý penis - není to zbytečné?
* to, že se na tebe hned v křoví nevrhá, ber pozitivně, nejspíš je hrozně nervózní, protože mu na tobě záleží
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama