polohy

11. května 2008 v 16:04 |  Klukům vstup zakázán!
"69"
Orální stimulace v této poloze velice bude příjemná pro oba, pokud žena nemá malá ústa a muž nadměrný penis, nebo pokud muž nězačne přirážet.
ONA: Plně vztyčení penis si vsune do úst a stiskne ho mezi rty a zároveň hladí a laská jeho varlata. To mu poskytne velkou rozkoš.
ON: Tiskne a hladí její hýždě, hladí a olizuje široce otevřené okraje její pochvy špičkou jazyka podle toho jak uzná za vhodné. Podobně může stimulovat klitoris.
Jestliže jste pár který se rád při sexu oplácává, tak v této poloze te to téměř ideální. A pokud jste schopni se domluvit tak jednoduše dospějete ke společnému orgasmu.
STŘEDOVÁ POZICE

Během pohlavního styku se žena otočí vpravo od muže jako vodorovné kolo kolem svislé osy. Výhoda této polohy je, že muž může ženu hladit (tisknout nebo lehce štípat) po prsou. Žena se opírá o mužovu hruď a penis si zasouvá tak hluboko jak je jí libo. Pro zvýšení příjemných pocitů se žena může pohupovat i do stran. "Středová" pozice napomáhá většině žen s lepší koncentrací na pohlavní styk.
PRONIKAVÝ POHLED
Žena je na všech čtyřech (jako při poloze "ze zadu"), aby muž mohl do ženy lépe vniknout. Po vniknutí penisu do pochvy se žena narovná tak, že klečí a muž ji pevně uchopí za bok a v oblasti prsou. (Zdůrazňuje to jeho nadvládu) Muž může ženu občas plácnout přes zadek aby umocnil svou dominantnost. Jednou rukou může muž hladit ženu po prsou a druhou může použít k stimulaci klitorisu.
Žena si může rukama sama stimulovat klitoris, nebo muže hladit partnera po stehnech a hýždích. Tato poloha je velmi příjemná jak pro muže, tak i pro ženu díky značnému tření a zároveň masírování bodu G. Žena musí vycítit kdy se její partner dostává k vyvrcholení a včas přestat s pohyby a hlazením. Poté muž stále zůstane klečet na pohovce s penisem v ženině pochvě. Žena se pootočí tak aby se dotýkala prsama jeho hrudi a mohou se vzájemně hladit líbat a přitom muž může stále stimulovat ženin klitoris.
Toto lze opakovat do té doby než dospějete ke společnému vyvrcholení.
Tato poloha je bohužel dosti náročná na délku mužova penisu.
HOUPACÍ
Žena klečí mírně před mužem na jeho stehnech a vsune si penis do pochvy. Hloubku proniknutí penisu může žena i muž střídavě řídit. Klečící žena může hladit muže po stehnech a zároveň lehce pohybovat pánví. Tato poloha ženě poskytuje velmi příjemný pocit při masírování bodu G.
HOUPAČKY
Toto je poněkud lstivá pozice, tak dlouho jak to jde , ale velmi silná na pocity. Partneři jsou čelem k sobě. Muž vyzdvihne ženu do úrovně svého pasu. Ona se může držet za mužovo ruce, nebo kotníky. Stále s nohama ve výši svého pasu žena spustí horní část svého těla až k pohovce. Potom spustí dolu jednu nohu a s mužovo pomocí ji prostrčí mezi jeho nohy. Ohebné ženy jsou v této poloze úspěšnější. ... ... ...

OBLÉHÁNÍ - varianta 1
Muž pronikne do ženy zezadu opřený o pravou ruku a pravé koleno, nebo opačně. Tato poloha mužovi umožní pohyby tam a zpět stejně dobře jako krouživé. Žena nezůstává pasivní, ale může lehce napomáhat protipohyby. ... ... ...

OBLÉHÁNÍ - varianta 2
Pevně zapřený muž se otáčí tak, že je schopný se udržet na rukou a spičce prstů na nohou.
V této poloze může muž dělat takzvané pohyby tam a zpět. Žena nezůstává pasivní, ale odpovídá lehkýmy protipohyby.
Při "obléhání" muž získá patřičný úhel průniku do ženy, tak aby mu to umožňovalo masírovat bod G. Tato masáž může ženu přivést až k velmi silnému orgasmu (zajisté se jedná o ne-ejakulační orgasmus).
Když muž cítí, že začíná dospívat k orgasmu, přestane se pohybovat a zaměří se na tlukot svého srdce aby koncentroval svoji sexuální energii. Totéž platí i pro ženu.
OTEVŘENÁ BRÁNA
Muž drží svou partnerku za zadek. Uchopí jednu z jejích nohou a jemně ji nadzdvihne. Nezáleží na délce penisu, žena se lehce pootočí do strany a přidržuje se okolo mužova krku. Dobře zvlhlá pochva z předešlých poloh umožní snadné masírování stěn pochvy a bodu G, což ženě přivodí silný vnitřní orgasmus.
V této poloze se lze dobře naučit kontrolovat svou sexuální energii.
ZRALÁ ROZINKA
Muž pomalu zasune penis do ženy a začne se pohybovat s patřičnou silou, což silně vzruší oba partnery. K hlubšímu průniku se muž nakloní nad ženu, roztáhne jí nohy a zasune penis do pochvy.
Tato sexuální pozice je velmi vzrušující jak pro ženu, tak i pro muže.
Pozice nadzvednuté pánve dovoluje sexuální energii ženy putovat celým tělem. To může poskytnout nezapomenutelný orgasmus.
Muž se může přestat pohybovat pokud cítí, že začíná dospívat k vrcholu a počkat, až jeho sexuální napětí opadne.
ZAVŘENÝ A OTEVŘENÝ ZVON
Tady máme dvě pozice úplného podrobení, kde žena přijme muže jedině tak hlouboko jak jí to dovolí. Muž pronikne do ženy a řídí si rytmus a hloubku průniku tak, jak se mu chce a jak to má rád.
Tyto dvě varianty "zavřeného a otevřeného zvonu" umožňují mužovi plnou kontrolu nad sexuální energií. Mnoho mužů u milování myslí na jiné věci, jen aby déle vydrželi. V této poloze se mohou plně věnovat sexu a užívat si všech jeho nádherných chvil.
HOUPAČKA
Partneři jsou tváří proti sobě. Muž vyzdvihne ženu do úrovně svého pasu. Žena se ho může držet za ruce, nebo kolem krku. Hloubku průniku si řídí žena sama. Intenzitu lze řídit zatínáním, nebo povolováním poševního svalstva. Muž ženu silně tiskne k sobě a žena mu může pomoci tím, že ho nohama obejme a stiskne.
V této poloze penis masíruje celou vagínu. Pomocí mužovo rukou dělá žena silné pohyby tam a zpět tak, jak je jí to příjemné. Touto cestou lze dosáhnout hluboké rozkoše.
Stojící poloha dává mužovi velkou kontrolu nad jeho orgasmem.HLUBOKÝ PRŮNIK - varianta 1
Muž se opírá rukama a nohama tak aby tělo měl ve vzduchu, penis má vztyčený kolmo vzhůru. Žena se na muže posadí tak jako by seděla na rohu postele a zasune si penis do pochvy. Pro lepší stabilitu se žena opírá o mužovo koleno a prsa.
Díky směru jakým vniká penis do pochvy je pochva silně drážděna a naopak penis je drážděn pochvou. Tato poloha vám nabídne chvíle silné rozkoše.
Muž by měl mít silné ruce a nohy aby vydržel v této poloze dobu potřebnou k vyvrcholení.
Žena má dobrou kontrolu nad intenzitou styku v této pozici a může soulož ovlivňovat tak, aby se k vrcholu dobrali společně.
HLUBOKÝ PRŮNIK - varianta 2
Milenci jsou tak, že žena je k mužovi otočená zády a je v předklonu. Když muž vloží do ženy penis, vyzdvihne ji do výšky svého pasu a zároveň jí tím pomůže k hlubokému předklonu. Pro lepší udržení rovnováhy se žena podepíra o mužovo kotníky. Tímto směrem průniku je pochva masírována silně a hluboko, což přivodí oběma partnerům velkou rozkoš.
Tato poloha při nýž muž stojí mu umožní regulovat intenzitu rozkoše. Na ženu tato poloha působí dosti exoticky, což jí přivodí neobvyklý orgasmus. Tato poloha vyžaduje velkou sílu mužových paží, aby udržel ženu v potřebné výšce tak dlouho jak je potřeba.
OTEVÍRÁNÍ PUPENU
Oba milenci leží na břiše, s nohama propletenýma. Muž a žena jsou k sobě otočeni zády. Speciální účinek této pozice může být poněkud bolestivý pro muže, který má kratší a pevnější penis a ohnutí do této polohy mu dělá potíže. V této poloze je to žena, kdo udržuje rovnováhu. Jednou paží, si za pomoci muže vsune penis na okraj pochvy. A poté muž vsune do ženy celý penis.
Tato poloha je vhodná pro ty co se učí ovládat své sexuální napětí. Poloha "Otevírání pupenu" umožní muži větší kontrolu nad intenzitou příjemných pocitů a v případě docházení k předčasnému vyvrcholení lze snadno přestat a počkat než sexuální napětí opadne.
SKRYTÁ BRÁNA
Muž leží na ženě. Žena leží čelem k pohovce s roztaženýma nohama, tak aby muž mohl proniknout do pochvy. On se lehce přitiskne k ženě a pronikne penisem do pochvy, stehny obejme její nohy a zároveň jí může hladit po nohou, zádech a hýždích. Pokud se žena poddá svému partnerovi, prohloubí svou touhu. Žena pokrčí a roztáhne nohy tak, jako by chtěla muže postrkovat a aby byl muž schopný ženě nabídnout co největší část svého penisu.
Stále v té samé pozici může muž proniknout do análního otvoru partnerky, pokud partnerku dostatečně zná a má její svolení. Tady se žena může nejlépe uvolnit a muž má plnou kontrolu nad jeho prúnikem, který mu žena nabídne s láskou a důvěrou. Muž drží ženu za hýždě a zároveň jí může kousat do krku ramen a zad. V obou případech je mužova touha naplněna z dlouhého trvání.
Tato pozice je vhodná pro zvýšení sexuální energie a její přeměnu v čistou lásku. Dosáhnutím této pozvednuté emoce - čisté lásky, během této pozice partneři využívají ne k genitálnímu potěšení, ale k srdeční oblasti a pocitu, že se vznáší. Jestliže mají milenci pocit, že se vznášejí, cítí, že jsou ponořeni v moři čisté lásky.
BÝČÍ ŠŤOUCH
Můž úplně zasune penis do ženiny otevřené pochvy. Její stehna jsou na úrovni mužových ramen. Muž do ženy proniká hluboko a silně, aby žena pocítila celou délku jeho penisu.Během "Býčího šťouchu" žena může hladit muže po hýždích. Muž určuje sílu zasouvání penisu.
ŠPLHÁNÍ NA STROM
Toto je jedna z nejkrásnějších a nejslastnějších poloh z Kama Sutry. Žena stojí před mužem pokrčí a zdvihne nohu kterou obtočí kolem muže tak, jako by chtěla vylézt na strom - zároveň si do pochvy vsouvá penis tak silně jak jí to je příjemné.
Milenci jsou tváří k sobě takže na sebe mohou hledět, olizovat se, líbat se a dělat vše co jim je příjemné.
Tato pozice je velmi vhodná pro stoupání sexuální energie podél páteře a tudíž silné sexuální zážitky. Milenci mohou pocítit rozdílné pocity při orgasmu podle toho na jakou hladinu vzrušení se doberou.

POZICE GAZELY A HŘEBCE
Tato pozice má velkou výhodu v silných vaginálních pocitech pro ženu, jelikož je při ní silně masírován bod G. Horní oblast pochvy je silně drážděna žaludem díky vodorovnému zavádění penisu. Toto velmi příjemné dráždění lze ještě zesílit tím, že se žena co nejvíce zakloní a rukama se přidržuje za mužovo zápěstí. Muž si ženiny hýždě opře o stehna uchopí ji za boky. Žena se začne pohybovat tak, aby pocítila celou délku mužova penisu. V této pozici si žena může lehce ovlivnit intenzitu slastných pocitů a dospět až k nezapomenutelnému druhu orgasmu. Stálá pozice muže mu nabídne větší kontrolu nad vyvrcholením a tudíž prodloužení soulože.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama