poznej kluka podle jeho oblíbené barvy

13. května 2008 v 21:40 |  Klukům vstup zakázán!
ČERVENÁ-Ohohoooo!Tak tenhle týpek má sakramentsky vysoké sebevědomí a oplývá hromadou životní šťávy x) Jeho energii by mu mohl každý závidět. Bohužel je někdy povrchní a potřebuje vedle sebe holku,která o sebe umí pečovat a nebude se za ní stydět ...
ŽLUTÁ-Jéé tak tohle je veselej klučina.Úsměvavej,milej,hodnej.Miluje různý pařbičky,akcičky a holku kteá ho dokáže rozesmát.Nesnáší nudu!
ČERNÁ-Je možná trošku depkoidní,ale zato velmi obětavý a chápavý.Určitě i tolerantní a věrný.Upa nej by bylo kdyby si tohodle přemýšlivku někdy donutila víc se odvázat.Uvidíš,že mu to bude vyhovovat!
ZELENÁ-Je to taková vrbička,kluk kterému můžeš říct opravdu cokoliv a nikomu to nevyžvaní.Jeho rady ber vážně-je upřímný.Občas je závistivý a šetřivý.
MODRÁ-Tento kluk nad vším poměrně dost hloubá.Všechno dokonale promyslí,než se do něčeho pustí.Většinou si delá velké plány hodně hodně dopředu.Většinou mu všechno vyjde,neboť nejedná zbrkle.Občas by ti mohla chybět větší ztřeštěnost a spontánnost.Je to prostě pohodář.
ORANŽOVÁ-Tak tohle je pěkně vychechtanej hošík.Nezkazí žádnou legraci a miluje poflakování s partičkou.Hlavně žádnej stres-to je jeho heslo...Nediv se ale,když ho bude zajímat víc to jestli máš tři vrstvy řasenky a make-up než to co nosíš uvnitř.Je někdy povrchní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama