první rande

13. května 2008 v 21:48 |  Klukům vstup zakázán!
Celá netrpělivá přešlapuješ na rohu ulice a čekáš na svýho idola,který ti před chvilinkou zavolal,že se zpozdí,.. To je jedna možnost,.. druhá-Na tebe musí čekat tvůj idol,zatímco ty v jednom kuse stojíš před zrcadlem a kontrolujes každý kousek svýho těla.Nemám tady pupínek?A co tenhle špek?Musím to nějak chytře zakrýt!Nepoznáváš se náhodou ??:D
Jak zvládnout první rande aniž by ses musela stresovat?Tady najdeš několik supr rad a tipů jak se přichystat na svý první rande ,..
Nenechávej nic na poslední chvíly,a pokud víš,jaká si nevýprava,tg už vůbec ne..Neceš přece toho kluka zklamat hned napoprví?
Už za pár hodin,.. za pár hodin spatříš jeho krásný očka a vyměníte si spolu nemálo pohledů.Ty celá nervózní běháš po bytě sem a tam a plánuješ si ,jak se budeš chovat.Nestresuj se a řekni si,že o nic nejde!Když tohle zvládneš,je to základní předpoklad k úspěchu,..
3,2,1-přípravy odstartovány!!
Je nám jasný,že bys teď potřebovala někoho u sebe,někoho,kdo tě uklidní-nejlíp svojí nejlepší kámošku!To ale není zrovna nejlepší nápad!Na to už není čas,proto se na tlachání o ničem rovnou vykašli a radši svůj čas věnuj přípravě,...
Osprchuj se,ať se cítíš uvolněně a svěže,..Na tělo si rozetři nějaký vonavý krém-kluci milují když holky nepřeplácaně a příjemně voní,.. Tag proč toho nevyužít,když víme co na ně zabírá,ne?
Není třeba se připravovat na rande jako když máš před sebou maturitu.Základem je dobrá nálada a úsměv-to je ta nej zbraň,.. :)
Jinak není proč se stresovat,byl to přeci on,kdo tě pozval,protože se mu líbíš taková jaká si,takže to neřeš,oki?Raději mysli na něco pozitivního a napětí odsuň na vedlejší kolej!:)
Kluci a nás zbožňují ruce!
Takže žádný hlodání!I tak nenápadných věcí jako jsou nehty,si kluci všímají!Proto úpravu předtím než vyrazíš věnuj i jim!Nejvhodnější je ,místo křiklavě červené barvy,francouzská manikůra!Kluky pěstěné nehty přímo fascinují!:)
A zrodila se hvězda,..
Tři hodiny do schůzky-relativně dost času,ae na to,že tě čeká to nejdůležitější-líčení,neotálej!Takže,..
1)Pokud ti právě na tvým bezchybným obličejíku vyrašil pupínek,nech ho žít!V žádném případě ho teď nestresuj vymačkáváním!Nanes na něj pouze korektor a uvidíš,že nikdo nic nepozná!
2)Pokud nejjsi zvyklá se malovat,není ta nejlepší chvíle s tím začít!Kluci stejně nemají rádi zmalované holky,které vypadají jako mrkací panenky-i když,.. Pro tebe bude nejlepší,když zvolíš jemné líčení s trochou lesku na rtech a řasy opatrně zvýrazni řasenkou,..
3)Silný make-up se může v horku rozpíjet,v zimě opadávat,..rtěnkou můžeš svýho kluka zmazat na obličeji a bude si připadat jako klaun,docela neoříjemný,nemyslíš?
4)Pokud všechno podtrhneš příjemným parfémem,který má lahodnou vůni,bude z tebe šílet!Netestuj žádný mámin krém ani parfém.Nechceš přece vonět jako chodící parfumérie!":D
Kdo pozdě chodí,sám sobě škodí,..
Proto nechoď pozdě a už vůbec ne na poprvé.Jasně,5 minut nejsou na škodu.Aspon kluk bude napnutej jak špagát a bude mu probíhat hlavou,kde jsi ,,uvízla,,O to víc bude nadšený,když na rande dorazíš.Ale co je moc to je moc,přece bys taky odmítla stát 20 minut na promrzlý zastávce,ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama