první sex

13. května 2008 v 22:42 |  pro kluky
Přiblížil se den D. Mazlení už vám nestačí, promluvili jste si o antikoncepci, která je již připravena, máte zajištěné soukromí, správnou atmosféru a oba máte chuť na svoje poprvé. Když v tom se najednou objeví neočekávaný problém...

Když se kluk nemůže dostat do holky...

Všechno je příjemné do chvíle, než se kluk pokusí proniknout do dívky. Pak se najednou všechno zkomplikuje.
První překážkou, na kterou penis narazí v případě, že je holka panna, je panenská blána, hymen. Obvykle ji penis protrhne (defloruje). Toto je provázeno krátkou bolestí, která po několika sekundách sama zmizí a dívka může slabě krvácet. Tolik alespoň říká teorie. V praxi se však pohybujeme mezi dvěma extrémy. Může se stát, že dívka defloraci ani nepostřehne, druhý extrém je, že se deflorace nezdaří kvůli tuhosti hymenu. V tomto případě může zasáhnout gynekolog a hymen odstranit bezbolestně při drobném zákroku.
Mnohem častější příčinou obtížného pronikání penisu do pochvy je nedostatek uvolnění a zvlhnutí na straně dívky. Sexuální vzrušení u ženy se projevuje tím, že se pochva uvolní a zvětší. To by samo o sobě nestačilo a styk by byl stále bolestivý, proto pochva vylučuje sekret, který zmírňuje tření. V případě strachu nebo nedostatku vzrušení je holka "suchá" a stažená. Styk je bolestivý a někdy nejde proniknout dovnitř vůbec. Jak se vyvarovat problémů se strachem a nedostatkem vzrušení? Základem je atmosféra při styku. Jiná bude při náhodné známosti, jiná se stálým partnerem, kterému dívka věří a může s ním otevřeně mluvit o svých pocitech. Další podstatná věc je znalost jejího těla, získaná během pettingu. Ta umožní dosáhnout u dívky vyššího stupně vzrušení a současně se slečna nestydí za to, že je před partnerem nahá. Není to přece jejich první intimní setkání. Křivka vzrušení dosahuje maxima při orgasmu, proto je nejvhodnější okamžik pro první proniknutí těsně před ním (za předpokladu, že ten okamžik, coby začátečníci, dokážete rozeznat). Po orgasmu totiž obvykle dochází k opadnutí vzrušení a další dráždění může být nepříjemné.
Pomoci může i změna polohy. Doporučuji polohu "na koníčka", při které si muž lehne a záda, slečna klekne nad něj a sama si zavede penis dovnitř. Může regulovat hloubku, úhel a rychlost pronikání podle sebe a odpadá tak strach z toho, že kluk udělá něco špatně nebo že nebude dostatečně jemný.
Při nedostatku přirozeného sekretu je nutné použít lubrikační gel. Může se samozřejmě používat kdykoliv, nejen když nastanou potíže.
Bolest při styku může být způsobena i velikostí penisu. Normálně má pochva při vzrušení 15-20cm délku (v klidu méně). Na jejím konci je děložní čípek, který může na náraz penisu reagovat bolestivě. Na dlouhý penis si musí pochva zvyknout, proto je nutné zasouvat pomalu a opatrně.
Stejné je to i se šířkou. Každý, kdo někdy měl natažený sval jistě ví, že je to na několik dní bolesti. Pochva je sval a pokud se násilím natáhne, je to dost bolestivé zranění. Nemusí se při tom jednat vždy o pannu, stačí, když žena nemá několik měsíců styk a netrénovaná pochva se o něco zmenší. Zvlášť v případě vyvinutějšího muže.
Pomoc je jednoduchá, stačí trocha ohleduplnosti a připravit pochvu na průnik penisu. Při velkém vzrušení se do pochvy zavede prst a postupně se přidávají další, stočené do kornoutu, dokud nedosáhnou šířky penisu. Samozřejmě tak, aby to nebylo pro dívku nepříjemné. Když se prsty bez problémů pohybují uvnitř, je možné zavést penis. Pronikání by mělo být postupné, pomalu zasunout o kousek dovnitř a povytáhnout. Pochva tak získá čas na to, aby se uvolnila a roztáhla bez bolesti. Povolený nebo spíše doporučený doping je lubrikační gel a dráždění klitorisu.

Problémy na straně kluka

Zná to hodně mužů. Těší se na sex jako malé děti, během milostné předehry se penis nedá ohnout ani ve svěráku, ale při pokusu o zasunutí najednou mužská pýcha zvadne a nepomůže ani dlaha. Co s tím?
Pokud není problém jindy (masturbace, ranní erekce,...), je problém s erekcí vždy v psychice. V tomto případě je to způsobeno strachem ze selhání a řešení je jednoduché, nesnažit se o soulož. Při dalších pokusech se totiž tlak zvyšuje úměrně počtu neúspěšných pokusů a je nutné ten začarovaný kruh rozetnout. Další pokus se dá realizovat až ve chvíli, kdy je během mazlení silná erekce. Iniciativu by měla převzít dívka a sama si penis zavést do sebe. Ideální je, když se to stane nečekaně a penis nemá čas zareagovat. Když už se pohybuje uvnitř, je problém vyřešený. Někdy je užitečná i pomoc afrodiziak, které zde fungují poměrně spolehlivě jako psychická podpora. Samozřejmě, že s nimi může nastat problém - předávkování, alergická reakce, psychická závislost,... Proto je třeba s nimi zacházet velmi opatrně.
Dalším obvyklým problémkem zejména u mladých kluků je předčasná ejakulace. Dochází k ní při příliš silném vzrušení. Protože první pohlavní styk je něco nového a vzrušujícího, není se čemu divit, že kluk dlouho nevydrží. Nejjednodušším řešením je využít faktu, že pokud se kluk rychle vzruší a dosáhne orgasmu, obvykle může po chvíli znovu a vydrží delší dobu. Je jen nutné dávat pozor, aby se během mazlení nezaneslo sperma do pochvy. Tato starost pochopitelně odpadá, pokud je vaším cílem zplození potomka, nebo pokud používáte antikoncepci, která umožní výstřik do pochvy bez následků (nejčastěji HA). Pozor, HA neochrání před přenosem žádné pohlavně přenosné choroby!!!
Jiným problematickým místem mužského těla se může snadno stát předkožka nebo uzdička. Tyto problémy ale obvykle vyvstanou již dříve (při masturbaci).
Krátká uzdička se projeví bolestí a hrozí její natržení. V takovém příadě by ji měl vidět urolog a rozhodout, co s ní dále. Dá se jednoduchou operací odstranit nebo uvolnit a vše bude bez problémů.
Zúžená předkožka, , představuje vážný problém. Předkožka se nedá přetáhnout přes žalud bez bolesti. Při sexu nejen bolí, ale může dojít i k jejímu potrhání. Pokud v tomto případě nepomůže několikaměsíční přetahování v horké vodě při erekci, je nutné navštívit urologa, který předkožku odstraní, nebo provede plastickou operaci, která ji uvolní. V

Problémy se zákonem

Ač to tak nevypadá, problémem může být i konflikt se zákonem. Nejčastěji jde o tři paragrafy. Pohlavní zneužití, znásilnění a omezování osobní svobody.
Pohlavního zneužití se dopustíte automaticky, pokud máte sex s osobou mladší 15 let. Neexistuje výjimka, která tento věk sníží a tento paragraf nelze nijak obejít. Proto je dobré si ve vlastním zájmu zkontrolovat věk lidí, se kterými chcete zažít sexuální radovánky. Nikdy totiž nevíte, kdo se s tím kde pochlubí a kdy co praskne.
Znásilnění znamená pohlavní styk z donucení. Jde o styk vynucený násilím, přičemž nemusí jít jen o fyzickou převahu, ale i o vydírání a psychický nátlak. Úzce souvisí s dalším trestným činem, zvaným omezování osobní svobody. Toho se dopustíte už jenom tím, že se při milostných hrátkách například přivážete k posteli. U těchto dvou skutků naštěstí platí, že se nejedná o trestný čin v případě, že poškozený souhlasí s jednáním pachatele. I když se to asi k soudu nedostane, tak sex ve chvíli, kdy jeden z vás nemá chuť, rozhodně nepotěší.
Vždy by mělo existovat magické slovo nebo signál, který kdykoliv ukončí hrátky. Musí je akceptovat oba a po jeho použití není povinné cokoli vysvětlovat.
Pochopitelně existují i jiné trestné činy, ale to by bylo hodně nad rámec tohoto článku. Zakázáno je například zpřístupňovat pornografii osobám mladším 18 let atd.
Uvedl jsem zde nejčastější problémy, na které můžete při prvním styku narazit. Pochopitelně jsem nemohl popsat všechny, nemělo by se podceňovat třeba nebezpečí pohlavně přenosných chorob a antikoncepce, kterým se věnují jiné články. Nezbylo ani místo na zdánlivé problémy, jako je absence orgasmu dívky při první souloži. I tak doufám, že pokud vás první styk čeká, vyvarujete se všech problémů a rádi si ho s chutí zopakujete.
Přečtěte si i další rady do postele =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nationalist Nationalist | Web | 17. května 2008 v 12:38 | Reagovat

Návod na sex: ožer ju jak prasa, a potom s ňou môžeš robiť čo chceš!.......Na Stráž!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama