vtipy

8. května 2008 v 11:35
Manželka našla v kapse svého muže dvě vstupenky do kina a ptá se: "Ty jsi byl v kině sám?" "Nebyl!" "A kdo tam s tebou byl?" "No, asi tak padesát lidí!"
Přijde zajíček za hadem a říká: "Heleď, víš, já, no chci se ti omluvit za ten včerejšek.. no víš, jak jsem se ti smál, že nemáš nohy? No tak bych se ti chtěl omluvit!" A had na to: "To je, prosím tě, v pohodě!" "Jo, fakt? Ruku na to!"
Povídá manželka, muži: "Ty, Mirku, byl tady chlap kupovat osla." "A cos mu řekla?" "Že nejsi doma, ať přijde zítra."
Svatý Petr takhle na bráně zastaví tři chlápky a povídá: "Pánové, poslední dobou máme děsně přeplněno, takže mi nejdřív musíte říct, jak jste zemřeli a já posoudím, zda máte nárok na místo tady." První chlápek se pouští do vyprávění: "Bydlel jsem v centru v tom novém mrakodrapu, ve třicátém patře. Jednou jsem takhle odpoledne na balkóně cvičil aerobic, když jsem nějakzaškobrtl a převážil se přes okraj. Naštěstí se mi povedlo, jak jsem padal, se o patro níž chytit zábradlí. Měl jsem i štěstí, že v tom bytě někdo byl. Zevnitř vylezl nějaký člověk, ale místo, aby mi pomohl, mě začal mlátit přes prsty. Chvíli jsem se ještě držel, ale když si ten chlap doběhl pro kladivo a jeden po druhem mi přerazil prsty, tak jsem se pustil. Nějakým zázrakem jsem dopadl do hustého křoví a kromě par škrábanců a vyraženého dechu se mi nic nestalo. No, a když jsem se tak hrabal z toho křoví, najednou jsem zaslechl divný zvuk, zvedl hlavu a přímo na mě přistala lednice. No, a to mě už zabilo a tak jsem tady." Druhý vypráví: "Já dělal v účetní firmě ve městě a jednou mi někdo zavolal, že mi nějaký chlápek chodí za ženou. Tak jsem se sebral, honem domů. Výtahy nejezdily, tak jsem musel vyběhnout devětadvacet pater. Vlítnu do bytu, žena v županu, zpocená. Tak já prohledal celý byt. Až na balkoně jsem toho mizeru našel. On se nechtěl pustit, tak jsem ho praštil po prstech kladivem. A představte si, on spadne dolu celou tu výšku a nic se mu nestane. Já vám byl tak rozčílenej, vlítnul jsem do kuchyně, popadl ledničku a hodil jsem ji na něj z toho balkónu. Jenže už nejsem nejmladší a srdce ten nápor nevydrželo, tak jsem se tam složil a už mě neprobudili." Třetí muž: "No, to se vám takhle jednou schovávám nahatej v lednici..."
Potkají se dvě sousedky: "To je dneska počasí, co?" "Jo, to máte pravdu. Hlavně to bláto. Pět kluků jsem musela umýt, než jsem narazila na vlastního syna."
Tlouštík hoduje, baští jelítka, jitrničky,... Mastnota mu teče po bradě. Jde okolo hladový chlapík, přitiskne obličej na okno u hodujícího. Má takový hlad! Tlouštík ho zpozoruje, usměje se a zeptá se: " Chceš kousnout?" Hladový horlivě souhlasí. Mlsoun vstane, otevře dveře a zvolá: "Azore, trhej!"
"Paní učitelko, jak jste poznala, že jsem opisoval od Jirky?" diví se Venda. "Jiří u třetího úkolu napsal »Nevím.« a ty jsi napsal: »Já taky nevím.«
Jsou dva šneci a ten jeden povídá: "Člověče, ty seš nějakej skleslej, co ti je?" A ten druhý na to: "Áále, před rokem mi zdrhla manželka s dětma. A víš, co je na tom nejhorší? Že je ještě támhle v dálce vidim!"
Pepíček přijde domů a táta se ho ptá: "Co bylo ve škole?" "Dostal jsem 5." "Za co?" "Nevěděl jsem, kde je Aljaška." Táta: "Nenechal jsi ji v pokojíčku?"
Co uděláš, když po tobě blondýnka hodí granát? Odjistíš ho a hodíš jí ho zpátky :-)
Pán má doma papouška a říká mu: "Za chvíli je tu má přítelkyně, tak se chovej slušně." Zazvoní zvonek. A skutečně, přítelkyně přišla. Pán ji pozve dál. Přítelkyně si hned všimne papouška. Papoušek má na každé noze provázek. Přítelkyně zatahá za pravý provázek a slyší: "Dobrrrrý den." Zatahá za druhý provázek a slyší: "Těší mě." Ona je unešena a ze zvědavosti se zeptá: "A co by se stalo, kdybych zatáhla za oba provázky najednou?" "No tak asi spadnu, ty krávo!"
Povídá psychiatr pacientovi: "Žijete ve stálém stresu, naučte se relaxovat. Utopte všechny své starosti a bude vám dobře." "Když já ženu do vody nedostanu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama